Logo FNP

FNP Súdwest-Fryslan

Frysk | Nederlands

FNP Súdwest-Fryslan

Frysk | Nederlands
Durk Stoker - Fraksjefoarsitter

PROFIELFOTO Durk Stoker kopie

Wenplak:

Koudum

 

E-mail:

durk.stoker@fnp.frl

 

Tillefoan:

 

 

Kommisje:

Bestjoer en Finansjes (BenF)



Corry Bergstra-Veldhuis - Riedslid

PROFIELFOTO Corrie Bergstra kopie

Wenplak:

Snits

 

E-mail:

corry.bergstra@fnp.frl

 

Tillefoan:

0515 - 41 83 32

 

Kommisje:

Doarp, Sted en Omkriten (DSO)             



Douwe Blom - Riedslid

PROFIELFOTO Douwe Blom kopie

Wenplak:

Drylts

 

E-mail:

douwe.blom@fnp.frl

 

Tillefoan:

06 15 12 21 96

 

Kommisje:

Boarger en Mienskip (BenM)

 



Tsjerk Bouwhuis - Riedslid

PROFIELFOTO Tsjerk Bouwhuis kopie

Wenplak:

Toppenhuzen

 

E-mail:

tsjerk.bouwhuis@fnp.frl

 

Tillefoan:

 

 

Kommisje:

Doarp, Sted en Omkriten (DSO)



Sicco Rypma - Riedslid

PROFIELFOTO Sicco Rypma kopie

Wenplak:

Blauhûs

 

E-mail:

sicco.rypma@fnp.frl

 

Tillefoan:

0515 - 57 94 76

 

Kommisje:

Doarp, Sted en Omkriten (DSO)



Jikkie Ruiter-Postma - kommisjelid

PROFIELFOTO Jikkie Ruiter kopie

Wenplak:

Warkum

 

E-mail:

jikkie.ruiter@fnp.frl

 

Tillefoan:

 

 

Kommisje:

Boarger en Mienskip (BenM)



Stypje ús Wurd lid


Kontakt mei de FNP:

It Partijhûs
Obrechtstrjitte 32
8916 EN Ljouwert

Antwurdnûmer 5034
8900 VB Ljouwert
058-2131422

fnphusfnp.frl

Ynlogge foar leden | ANBI

Kontakt mei de FNP:
It Partijhûs | Obrechtstrjitte 32 | 8916 EN Ljouwert | Antwurdnûmer 5034 | 8900 VB Ljouwert
058-2131422 | fnphusfnp.frl

© 2018 FNP | SkarWeb.frl (website) | Skelp (foarmjouwing)