Logo FNP

FNP Súdwest-Fryslan

Frysk | Nederlands

FNP Súdwest-Fryslan

Frysk | Nederlands
Corry Bergstra-Veldhuis - Fraksjefoarsitter
FNP Corrie Bergstra klein

Wenplak: Snits

 

E-Post: corry.bergstra@fnp.frl

 

Tillefoan: 0515 - 41 83 32

     

Foarsitter Kommisje DOARP, STED EN OMKRITEN



Douwe Blom -Riedslid
pasfoto 2

Wenplak:Drylts

 

E-Post:douwe.blom@fnp.frl

 

Tillefoan:06-15122196

 

Kommisje: BOARGER EN MIENSKIP



Jelle Gerbrandy-Riedslid
1464634 1381917528728810 2122101723 n

Wenplak:Drylts

 

E-Post: jelle.gerbrandy@fnp.frl

 

Tillefoan:06-24609080

 

Kommisje: DOARP, STED EN OMKRITEN



Sicco Rypma - Riedslid
FNP Sicco Rypma klein

Wenplak: Blauhûs

E-Post: sicco.rypma@fnp.frl

Tillefoan: 0515 - 57 94 76

Fryske Twitter Button

 

Kommisje: BESTJOER EN FINANSJES



Klaas Visser - Riedslid
FNP Klaas Visser klein

Wenplak: Snits

 

E-Post: klaas.visser@fnp.frl

 

Tillefoan: 0515 - 42 58 65

 

 

Kommisje: DOARP, STED EN OMKRITEN



Tryntsje Wester-Osinga - Fraksjemeiwurkster
Foto

Wenplak: Turns

 

E-Post: tryntsje.wester@fnp.frl

 

 

         

 

Tillefoan: 



Stypje ús Wurd lid


Kontakt mei de FNP:

It Partijhûs
Obrechtstrjitte 32
8916 EN Ljouwert

Antwurdnûmer 5034
8900 VB Ljouwert
058-2131422

fnphusfnp.frl

Ynlogge foar leden | ANBI

Kontakt mei de FNP:
It Partijhûs | Obrechtstrjitte 32 | 8916 EN Ljouwert | Antwurdnûmer 5034 | 8900 VB Ljouwert
058-2131422 | fnphusfnp.frl

© 2017 FNP | SkarWeb.frl (website) | Skelp (foarmjouwing)